Εργοδηγος Οικοδομικών

  • Πλήρης απασχόληση
  • 3 έτη προυπηρεσίας

Εργοδηγός Οικοδομικών

Η τεχνική – κατασκευαστική Εταιρία ΤΕΧΝΕΚ Α.Ε., με πολυετή παρουσία και υψηλή τεχνογνωσία στο χώρο των κατασκευών, αναζητά Εργοδηγό Οικοδομικών.

Περιγραφή Θέσης

  • Έλεγχος/επίβλεψη του οικοδομικού έργου.
  • Δημιουργία αναλυτικών προσχεδίων και εφαρμογή των απαραίτητων διορθώσεων.
  • Προμέτρηση υλικών, κοστολόγηση, και επιμετρήσεις υλικών.
  • Παρακολούθηση χρονοδιαγράμματος εργασιών.
  • Διασφάλιση ότι όλες οι εργασίες διεξάγονται με βάση συγκεκριμένα πρότυπα, κώδικες κτηρίων, οδηγίες και κανονισμούς.
  • Αναφορές προόδου εξέλιξης έργου.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ Εσωτερικής Αρχιτεκτονικής.
  • Άριστη γνώση AutoCad 2D, γνώση AutoCad 3D θα εκτιμηθεί.
  • Άριστη γνώση Η/Υ, MS Office
  • Άριστη γνώση Αγγλικών.
  • Τριετή προϋπηρεσία σε εργοτάξια
  • Δεξιότητες επικοινωνίας και διαχείρισης έργου.
  • Ηγετικές ικανότητες και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας.
  • Οργανωτική σκέψη.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άνδρες)

Η εταιρεία προσφέρει ελκυστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων, συνεχή εκπαίδευση, δημιουργικό περιβάλλον εργασίας και καλές ευκαιρίες για προσωπική και επαγγελματική ανάπτυξη σε έναν τάχιστα αναπτυσσόμενο χώρο.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλλουν άμεσα το βιογραφικό τους σημείωμα με κωδ. θέσης Τ60 στο email: jobs@Technek.gr

elEL